Biojarmark 2022

Letošní ročník je ve fázi příprav a už teď se můžete těšit na skvělou atmosféru jedinečného farmářského trhu se skvělým jídlem a pitím, živou hudbou, soutěžemi a milými lidmi s nadšením pro ekologii a lokálnost.

Kdy se to letos chystá: v sobotu 8. října od 9 do 17 hodin

Kde to bude: Na dvoře Národního zemědělského muzea na Letné v Praze – Mapa

Čeká vás opět více než 20 prodejních stánků s nabídkou bio potravin, nápojů, ale například i květin a dalších ekologických produktů. Vše si ale nemusíte nakoupit a uvařit až doma – naši prodejci připravují řadu dobrot a ochutnávek přímo na místě, takže nemusíte odcházet hladoví. Podívejte se, kdo všechno vám letos nabídne své produkty a dobroty.

Na Biojarmarku můžete načerpat spoustu informací a novinek o ekologickém zemědělství, přírodě a udržitelném životním stylu. Čekají na vás osvětové a vzdělávací stánky, které poučí a pobaví děti i dospělé. Budou pro vás opět připraveny i soutěže o ceny – knihy z nakladatelství Smart press.

K poslechu a nákupu vám zahraje skvělý Letenský Dixieland – můžete se těsit na tradiční jazz, hot a swing z 20. – 40. let.

Určitě doražte i dovnitř  muzea, kam je vstup v den konání biojarmarku zdarma. Tento den bude v muzeu také probíhat tradiční akce “Za tajemstvím potravin, aneb víš, co jíš” – zábavná hra pro rodiče s děti zaměřená na zdravou výživu, pořádaná Ministerstvem zemědělství.

Prodejce a program pro vás postupně doplňujeme.

Přehled stánků Program