O akci

Pražský Biojarmark 2020

Jediný pražský farmářský trh zaměřený výhradně na biopotraviny! V sobotu 3. října se do Prahy vypraví ekofarmáři z celé republiky, aby na dvorku Národního zemědělského muzea představili to nejlepší a nejčerstvější ze své produkce.

Co vás všechno čeká? Prodejní trh bioproduktů a biopotravin, ochutnávky a pravé bioobčerstvení pro milovníky masa, vegany, celiaky nebo příznivce syrové stravy.

Chybět nebude ani výstava fotografií ze života ekologických zemědělců, soutěž o knihy z nakladatelství Kazda a SmartPress a informační stánky neziskových organizací.

Přijďte si pochutnat, nakoupit a zásobit se na zimu! To vše v příjemném prostředí v centru Prahy na Letné, a to od 9 do 17 hodin. Vstupné zdarma.

Poznámka k epidemiologické situaci: Vzhledem k tomu, že farmářské trhy nejsou v současné době zakázány, Biojarmark proběhne proběhne beze změny, chybět bude pouze hudební produkce. Dezinfekce a povinné rozestupy mezi stánky zajištěny.

Připomeňte si skvělou atmosféru Biojarmarku 2018 prostřednictvím našeho videa:

Pražský Biojarmark pořádá tým Lovíme.bio ve spolupráci s Národním zemědělským muzeem za finanční podpory Ministerstva zemědělství, hlavního města Prahy a kontrolních organizací KEZ o.p.s. a ABCERT AG.

Na akci budou pořizovány fotografie, které budou využity k další propagaci akce a mohou být zveřejněny na facebookových a webových stránkách.