Biojarmark 2024

Můžete se opět těšit na skvělou atmosféru jedinečného farmářského trhu se skvělým jídlem a pitím, živou hudbou, soutěžemi a milými lidmi s nadšením pro ekologii a lokálnost.

Kdy se to letos chystá: v sobotu 5. října od 9 do 17 hodin

Kde to bude: Na dvoře Národního zemědělského muzea na Letné v Praze – Mapa

Čeká vás opět více než 20 prodejních stánků s nabídkou bio potravin, nápojů, ale například i květin a dalších ekologických produktů. Vše si ale nemusíte nakoupit a uvařit až doma – naši prodejci připravují řadu dobrot a ochutnávek přímo na místě, takže nemusíte odcházet hladoví.  Podívejte se, kdo se účastnil Biojarmarku v minulých letech, abyste věděli na co se těšit.

Na Biojarmarku budete moci také načerpat spoustu informací a novinek o ekologickém zemědělství, přírodě a udržitelném životním stylu. Čekají na vás osvětové a vzdělávací stánky, které poučí a pobaví děti i dospělé. Budou pro vás opět připraveny i soutěže o ceny – knihy z nakladatelství Smart press.

K poslechu a nákupu opět plánujeme pozvat živou kapelu, aby zpříjemnila atmosféru celého dne.

Nasajte atmosféru Biojarmarku v našem videu a těšte se na nadcházející ročník!

Do muzea bude vstup již tradičně v den konání biojarmarku zdarma. Tento den bude v muzeu také probíhat tradiční akce “Za tajemstvím potravin, aneb víš, co jíš” – zábavná hra pro rodiče s děti zaměřená na zdravou výživu, pořádaná Ministerstvem zemědělství.

Prodejce a program pro vás začneme brzy doplňovat, zatím se podívejte, kdo se zúčastnil v minulém roce.

Prodejní stánky Program