Doprovodné stánky 2018

Kategorie

Infostánek Lovíme.bio

Nevíte, kde bio ulovit a nakoupit? Přijďte se k nám poradit, inspirovat a taky ochutnat nějaké biodobroty. Čeká vás navíc biokvíz a soutěž o knihy nakladatelství Smartpress!

Více...

Infostánek AMPI

Komunitou podporované zemědělství KPZ propojuje místní ekologické zemědělce přímo se spotřebiteli. Víte, že v ČR je už více než 80 komunit? Přijďte se zeptat, jak KPZ funguje, kde hledat informace a jak se do KPZ můžete zapojit vy!

Více...

Česká společnost ornitologická

Víte, který pták se stal Ptákem roku, kde jsou u nás nejlepší místa k jejich pozorovnání nebo co dělat s nalezeným ptáčkem? Všechny vaše otázky vám zodpoví na stánku ČSO. Navíc zde můžete koupit malé dárečky a podpořit tak záchranu ptačí populace.

Více...

Spolkový obchod obŽIVA

V Praze vznikl ojedinělý projekt spolkového, bezobalového, bio obchodu s názvem obŽIVA, jehož cílem je zpřístupnit bio všem na základě spolupráce a sounáležitosti. Na jarmarku se seznámíte s těmi, kteří ho založili – nebo se chcete rovnou přihlásit?

Více...

Infostánek Ministerstva zemědělství

Rádi byste se zeptali někoho opravdu kompetentního na otázky kolem ekologického zemědělství a výroby biopotravin? Pak vyhledejte infostánek Ministerstva zemědělství – zástupci oddělení ekologického zemědělství vám rádi odpoví.

Více...

Kompostujeme s Kokozou

Dá se kompostovat i v paneláku? Můžu si na balkóně vypěstovat zeleninu? Kde najdu v Praze komunitní zahrady?Přijďte se poradit na stánek Kokozy!

Více...

Ekodomov

ak zařídit, aby vaše domácnost byla více šetrná k přírodě a k planetě? Na tomhle stánku získáte spoustu inspirace, tipů, knih a rovnou nakoupíte i vše potřebné. A na své si tu přijdou také děti.

Více...