Doprovodné stránky 2022

Kategorie

Hnutí DUHA – Sedmá generace

Hnutí DUHA vydává společensko-vědní časopis Sedmá generace už od roku 1991. Najdete v něm spoustu informací o aktuálním dění v oblasti životního prostředí. Přijďte si pro časopis, knihu, propagační předměty a zajímavé informace k jejich stánku.

Více...

Infostánek Lovíme.bio

Nevíte, kde bio ulovit a nakoupit? Přijďte se k nám poradit, inspirovat a taky ochutnat nějaké biodobroty. Čeká vás navíc biokvíz a soutěž o knihy nakladatelství Smartpress!

Více...

Bio koutek

Na bio stánku Státního zemědělského intervenčního fondu a Ministerstva zemědělství budete moci v rámci kampaně My jsme bio ochutnat výrobky ekologických zemědělců. Těšit se můžete na bohatý program pro děti - například zábavné kvízy a soutěže o drobné dárky.

Více...

Infostánek AMPI

Komunitou podporované zemědělství KPZ propojuje místní ekologické zemědělce přímo se spotřebiteli. Víte, že v ČR je už více než 80 komunit? Přijďte se zeptat, jak KPZ funguje, kde hledat informace a jak se do KPZ můžete zapojit vy!

Více...

Česká společnost ornitologická

Víte, který pták se stal Ptákem roku, kde jsou u nás nejlepší místa k jejich pozorovnání nebo co dělat s nalezeným ptáčkem? Všechny vaše otázky vám zodpoví na stánku ČSO. Navíc zde můžete koupit malé dárečky a podpořit tak záchranu ptačí populace.

Více...

Adresář farmářů Hnutí DUHA

Přemýšlíte, kde nakupovat pravidelně lokální a čerstvé potraviny z ekologického zemědělství? Seznámíme vás s aplikací Adresář farmářů, přes kterou najdete zemědělce i zemědělkyně ve vaší blízkosti. Můžete jim poslat pohlednici, nakoupit si do naší ekotašky a vzít si placku. Už se těšíte?

Více...

Infostánek Ministerstva zemědělství

Rádi byste se zeptali někoho opravdu kompetentního na otázky kolem ekologického zemědělství a výroby biopotravin? Pak vyhledejte infostánek Ministerstva zemědělství – zástupci oddělení ekologického zemědělství vám rádi odpoví.

Více...

Kozí pelíšek

Přijďte podpořit azylový dům pro nechtěné, týrané a hendikepované kozí dámy a jiná zvířátka a pomoci jim vytvořit láskyplný domov. Nakupte si přírodní ručně vyrobená konopná mýdla - uděláte radost nejen kozám!

Více...